Толык жануы кезiнде 23 × 10⁷ Дж энергияны алу үшін, қанша мөлшердегі бензинді жағу керек? бензиндін

меншікті жану жылуы 46 МДж/кг.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кусь Егор.

Ответ: 5кг

Объяснение:

Дано:

Q=23*10⁷Дж

q=46МДж=4,6*10⁷Дж/кг

--------------------

m-?

m=Q/q=23*10⁷/4,6*10⁷=5кг