3 боку магнітного поля на провідник завдовжки 80 см, що знаходиться під кутом 30° до магнітних

ліній, діє сила Ампера 0,64 Н. Сила струму в провіднику 8 А. Визначте індукцію магнітного поля ... Тл

Ответы на вопрос

Отвечает Лебедева Полина.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

L=80см=0,8м

а=30°

F=0,64H

I=8A

B-?

F=BILsina=>

B=F/(ILsina)=0,64/(8*0,8*sin30°)=0,2