Визначити напругу на кінцях залізного провідника довжиною 120 см і площею поперечного перерізу 0,25

мм2, у якого сила струму 200 мА.

Ответы на вопрос

Отвечает Sokolovich Alina.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

L=120см=1,2м

s=0,25мм²

І=200мА=0,2А

p=0,1Ом*мм²/м

Знайти:

U-?

R=0,1*1,2:0,25=0,48Ом

U=IR=0,2*0,48=0,096В