Латунний брусок масою 35 г нагрівся на 15 градусів. Яка кількість теплоти передана бруску?


Ответы на вопрос

Отвечает Стамбеков Дмитрий.

Ответ:

199,5Дж

Объяснение:

Для розв'язання цієї задачі необхідно використати формулу:

Q = c * m * ΔT

де Q - кількість теплоти, яка передана бруску (в джоулях), c - специфічна теплоємність матеріалу (в джоулях на грам на градус Цельсія), m - маса бруска (в грамах), ΔT - зміна температури (в градусах Цельсія).

За умовою задачі маса бруска m = 35 г, зміна температури ΔT = 15 градусів. Специфічна теплоємність латуні становить близько 0,38 Дж/град.

Підставляємо значення до формули:

Q = 0,38 * 35 * 15 = 199,5 Дж

Отже, кількість теплоти, яка передана бруску, становить 199,5 Дж.