До джерела напругою 6 В під’єднано повик довжиною 40 см. Визначте опір провідника, якщо його

розташовано в магнітному полі з індукцією 500 мТл під кутом 30°, і на нього діє сила 2,5 н​

Ответы на вопрос

Отвечает Миликова Алина.

Ответ: 0,24 Ом

Объяснение:

Дано:

U=6В

l=40см=0,4м

В=500мТл=0,5Тл

α=30°

F=2,5Н

---------------

R-?

F=I*B*l*sinα, где:

F-cила, действующая на проводник;

I-сила тока в проводнике;

l-длина проводника;

α-угол между направлением тока и вектором магнитной индукции.

Отсюда:

I=F/(B*l*sinα)=2,5/(0,5*0,4*0,5)=25А

Сопротивление проводника находим по закону Ома:

R=U/I=6/25=0,24 Ом