Задача Мідну монету, масою 20 г нагріли в окропі. Яка кількість теплоти пішла на нагрівання

монети, якщо її температура збільшилася від 22 до 82 градусів?

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Елизавета.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m=0,02кг

∆t=82-22=60°C

c=380Дж/кг°С

Q-?

Q=cm∆t=380*0,02*60=456Дж