❗️ДАЮ 45Б❗️Яка кількість теплоти потрібна, щоб нагріти повітря масою 77, 4 кг від 10 до 20°С?


Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Ксения.

Ответ:

774000Дж

Объяснение:

Дано:

с=1000Дж/кг°С

m=77,4кг

∆t=20-10=10°C

Q-?

Q=cm∆t=1000*77,4*10=774000Дж