У 0,5 кг води температурою 60 °С влили воду 18 °С. Загальна температура становитиме 35 градусів.

Скільки води в ємкості?СРОЧНО ДАЮ 80 балів!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Басырова Амина.

Ответ:

В цій задачі використовується закон збереження тепла. Ми можемо використати наступне рівняння:

м1 * c1 * ΔT1 + м2 * c2 * ΔT2 = (м1 + м2) * c * ΔT

де:

м1 - маса першої порції води,

с1 - специфічна теплоємність для першої порції води (при 60 °C),

ΔT1 - зміна температури для першої порції води,

м2 - маса другої порції води,

с2 - специфічна теплоємність для другої порції води (при 18 °C),

ΔT2 - зміна температури для другої порції води,

м1 + м2 - загальна маса води після змішування,

с - специфічна теплоємність для суміші води (при 35 °C).

Розв'язок рівняння для маси другої порції води (м2):

0,5 кг * 4,186 Дж/(градус Цельсія * г) * (35 °C - 60 °C) + м2 * 4,186 Дж/(градус Цельсія * г) * (35 °C - 18 °C) = м2 * 4,186 Дж/(градус Цельсія * г) * (35 °C -35 °C) – маса другої порції води (м2).