Головна фокусна відстань збиральної лінзи дорівнює 10 см. Зображення предмета знаходиться на

відстані 12 см від лвнзи. Чому дорівнює відстань від предмета до лінзи?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ткачук Алина.

Дано: F=10 см; f=12 см; d - ?

Формула линзы.

1/F=1/d + 1/f.

1/10=1/d + 1/12.

1/d=1/10 - 1/12=(6-5)/60=1/60.

d=60 см.

Это ответ.