3. Яка кількість теплоти виділяється при охолодженні води масою 20 кг від 90 deg * C до 10 deg * C


Ответы на вопрос

Отвечает Сильченко Екатерина.

Ответ: 6,72МДж

Объяснение:

Дано:

m=20кг

t1=90°C

t2=10°С

c=4200Дж/кг°С

-------------------

Q-?

Q=c*m*(t1-t2)=4200*20*(90-10)=6720000Дж=6,72МДж