1. Визначте швидкість руху потяга, який 15 хв рухається рівномірно прямолінійною ділянкою шляху

завдовжки 8 км.

Ответы на вопрос

Отвечает Чернявский Даниил.

Ответ:

Для початку переведемо величини в СІ.

S = 8000(метрів)

t = 900 (секунд)

За формулою, знайдемо швидкість потяга:

v = S/t

v = 8000/900 = 9 м/с