Третину часу тіло рухалося зі швидкістю 54 км/год (15 м/с), решту часу - зі швидкістю 45 м/с.

Обчисліть середню шляхову швидкість тіла за весь час руху. Варіанти відповідей:А) 35 м/сБ) 30 м/сВ) 40 м/сГ) 20 м/с​

Ответы на вопрос

Отвечает Галиева Элиза.

Ответ: А) 35 м/с

Объяснение:

t₁ = 1/3

t₂ = 2/3

V₁ = 15 м/с

V₂ = 45 м/с

S₁ = 1/3 * 15 = 5 м

S₂ = 2/3 * 45 = 30 м

V = S/t = (5 + 30)/1 = 35 м/с