Срочно!!! магнітне поле з індукцією 3 мТл діє з силою 6 Н на провідник зі струмом. Укажи, з якою

силою буде діяти магнітне поле, якщо магнітну індукцію зменшити у 4 рази. Відповідь подати в СІ.

Ответы на вопрос

Отвечает Бобпат Александр.

Формула F = B * I * L * sin(θ).

Объяснение:

B = 3 мТл = 0,003 Тл
I = 6 А
Якщо магнітну індукцію зменшити у 4 рази, то нове значення B буде:

B' = B / 4 = 0,003 Тл / 4 = 0,00075 Тл.
B = (0,00075 Тл) / (0,003 Тл) = 0,25.
F' = 0,25 * F = 0,25 * 6 Н = 1,5 Н.

Ответ: 1,5 H.