1. Разделите круг на равные части (сектора) так, чтобы вероятность по- падания стрелки вращения на

красном секторе была P (красный) 5 2​

Ответы на вопрос

Отвечает Губарев Олег.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Для того щоб вероятність попадання стрілки в червоний сектор була \(P(\text{красний}) = \frac{5}{2}\), ви можете розділити круг на 7 рівних секторів, при цьому 5 з них будуть червоного кольору, а інші 2 сектори можуть бути будь-якого іншого кольору або взагалі залишити непофарбованими. Таким чином, червоні сектори будуть складати \(\frac{5}{7}\) всього круга, а інші сектори - \(\frac{2}{7}\). Це дозволить досягти бажаної ймовірності.