Який заряд проходить через провідник, опір якого дорівнює 10 Ом, за 1 хв, якщо напруга, прикладена

до кінців провідника, становить 12 В.

Ответы на вопрос

Отвечает Рак Стас.

Ответ:

72 Кл

Объяснение:

R=10 Oм

t=1 хв=60 с

U=12 B

q. ? q=I*t=U*t/R=12*60/10=72 Кл