Потужність струму в резисторі опором 25 Ом дорівнює 4 Вт. Визначте Напругу та силу струму на

резисторі. Напруга? Сила струму? 60 балов срочно!

Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Настя.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

Р=4Вт

R=25Ом

Знайти:

U-?

I-?

U=√PR=√25*4=10B

I=U/R=10/25=0,4A