Мяч, маса якого 300г, кинули з висоти 1,5 м зі швидкістю 5 м/сек. Після падіння на пісок мяч

покотився зі швидкістю 1 м/сек. Яка кількість теплоти виділиться під час удару?

Ответы на вопрос

Отвечает Шишкин Денис.

Ответ:

1) H= Vo^2\2g=400\20=20 м

2) Eр=mgH=0,1*10*20=20 Дж

Объяснение: