Визначте об'єм залізного тіла, якщо його маса 780 грам.


Ответы на вопрос

Отвечает Королевский Айбын.
m = 780 г = 0,78 кг
ρ = 7800 кг/м³
V - ?

m = ρV
V = m/ρ
V = 0,78/7800 = 0,0001 м³