вертоліт пролетів на північ 300 кілометрів, потім повернув на схід і пролетів ще 400 км. Який шлях

і переміщення вертольоту?

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Даша.

Ответ:

700 км     500 км

Объяснение:

s1=300 км    s2=400 км    L=?    S=?

===

L=s1+s2=300+400=700 км

S=√(s1²+s2²)=√(300²+400²)=500 км

================================