При ізотермічному зменшенні об’єму системи у 2 рази тиск у системі збільшився у 2 рази, а при

зменшенні об’єму тієї ж системи у 4 рази тиск збільшився у 3 рази. Вкажіть початковий стан системи

Ответы на вопрос

Отвечает Куликов Никита.

Ответ:

P₁=1/6P₃

V₁=8V₃

T₁=8/6T₃

Объяснение:

РV/T= const

P₁=1/2P₂;  P₃=1/3P₂ ⇒ P₁=1/2*1/3P₃=1/6P₃

V₁= 2V₂;   V₃=4V₂  ⇒ V₁=2*4V₃=8V₃

T₁=P₁*V₁/(P₃*V₃)*T₃=P₁*V₁/(6P₁*1/8V₁)*T₃=8/6T₃