Потяг рухається 8 год із середньою швидкістю 90 км/год. Яку силу тяги він розвиває, якщо потужність

дизеля тепловоза під час руху становить 4400 кВт?

Ответы на вопрос

Отвечает Свириденко Мария.

Ответ:

Объяснение:

V = 90 км/год. = 25 м/с

N =  4400 кВт = 4400000 Вт

F = ?

N = F*V

F = N / V = 4400000 / 25 = 176 кило Ньютонов