Знайди число: А) 120% якого дорівнюють 12,12 Б) 8,2% якого дорівнюють 20,5 В) 35,2% якого

дорівнюють 28,16 Г) 115% якого дорівнюють 1,15 ДОПОМОЖІТЬ!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Хаслер Анастасия.

Ответ:

А) 12,12/1,2=10,1

Б) 20,5/0,082=250

В) 28,16/0,352=80

Г)  1,15/1,15=1

Пошаговое объяснение: