Довге плече важеля в 3 рази більше за коротке. Щоб підняти вантаж масою 60 кілограмів, підвищений

до короткого плеча важеля, до довго плеча приклали силу 250 Н. Визначте ККД важеля. Напишіть з Дано будь ласка! Очень срочно!

Ответы на вопрос

Отвечает Шнайдер Адам.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

L₁

L₂ = 3·L₁

m₁ = 60 кг

F₂ = 250 Н

____________

КПД -?

F₁ = m₁·g = 60·10 = 600 Н

Учтем, что

L₁/L₂ = S₁/S₂

S₂ = 3·S₁

Полезная работа:

Aпол = F₁·S₁ = F₁·L₁

Совершенная работа:

Aсов = F₂·S₂ = F₂·L₂

КПД = Aпол·100% / Асов

КПД = F₁·L₁·100% / F₂·L₂

КПД = 600·L₁·100% / (250·3·L₁) = 80%