Довге плече важеля в 3 рази більше за коротке щоб підняти вантаж масою 60 кг подвешенный до

короткого плеча важеля до довгого плеча прикладывая силу 250 H визначте ккд важеля

Ответы на вопрос

Отвечает Марков Артём.
Полезная работа:
A пол = m*g*h = 60*10*h = 600*h

Совершенная работа:
Aсов = F*3*h = 250*3*h = 750*h

КПД = Апол / Асов = 600*h /  (750/h) = 0,80    или   80%