Залежність сили струму в коливальному контурі від часу описується формулою i=0,06sin250πt визначте

амплітудне значення сили струму, частоту коливань та фазу в момент часу 4с. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Бикова Дарія.

Ответ:

1. t= 4 c   I=0.06sin250π*4= -0.00555

2. T=271.5 c частота =1 /T=1/271.5=0,003683 1/с

3.  фаза = 250π*4=1000π

Объяснение: