На вагонетку масою 800кг, що рухається горизонтально зі швидкістю 0,2м/с, насипалося по вертикалі

200кг щебеню. З якого швидкістю рухатиметься вагонетка зі щебенем?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кінаш Зоряна.

Ответ:

 скорость укменьшилась на 0.04м/c

Объяснение:

m1v1=(m1+m2)v

v=m1v1/(m1+m2)

v=800кг*0,2м/с/(800кг+200кг)=0,16м/с

v1-v=0.2м/c-0.16м/c=0.04м/c