Тіло падає з певної висоти. Визначте, чому дорівнює висота з якої падало тіло, якщо швидкість в

момент падіння на поверхню Землі 5 м/с. 40 БАЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Боже Дмитрий.

Ответ:

mgh=mv^2/2, h=v^2/2g=5*5/2*10=25/20=1,25 м