4. Яку роботу виконує електричний струм за 4 хвилини, якщо за напруги 60 В сила струму в двигуні 3

А? Яка потужність двигуна? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Бондаренко Диана.

Ответ:

A=U*I*t=60*3*4*60=43 200 Дж=43,2 кДж;

P=U*I=60*3=180 Вт.