Внутрішня енергія ідеального газу збільшилася на 20 кдж. При цьому газ виконав роботу 25 кдж. ЯКу

кількість теплоти отримав газ від нагрівника ?

Ответы на вопрос

Отвечает Саенко Екатерина.

Ответ:

45 кДж

Объяснение:

ΔU=20 кДж    A=25 кДж    Q=?

===

Q=ΔU+A=20+25=45 кДж

==========================