Хлопчик витягнув санчата на гірку за 10 с, виконавши роботу 800 Дж. Яку потужність розвинув

хлопчик?​

Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Кирилл.

Ответ:N=80вт

Объяснение:

Дано: |. N=A/t. |. N= 800/10=80 вт

t=10c. |. |

A=800дж. |. |. N=80вт

Найти: |. |

N=? |. |