З ніхромового дроту довжиною 2 м і діаметром 0,5 мм виготовлено спіраль, яку увімкнули в електричне

коло. Яка кількість теплоти виділиться спіраллю за 5 хв за сили струму в ній 2 А

Ответы на вопрос

Отвечает Вирозёров Саша.

Ответ:

13452 Дж

Объяснение:

Дано:

l=2 м

d=0,5 мм

t=5 хв=300 с

I=2 А

ρ=1,1 (Ом∙〖мм〗^2)/м

Розв’язання  

Q=I^2 Rt

R=ρ l/S;               S=(πd^2)/4

S=(3,14∙〖(0,5 мм)〗^2)/4=0,19625 〖мм〗^2

R=1,1 (Ом∙〖мм〗^2)/м∙(2 м)/(0,19625 〖мм〗^2 )=11,21 Ом

Q=〖(2 А)〗^2∙11,21 Ом∙300 с=13452 Дж

Відповідь:Q=13452 Дж.