вагон масою 36 т, який рухається зі швидкістю 2 м/с, наштовхується на пружинний амортизатор і

зупиняється. наскільки стиснулась пружина амортизатора, якщо її жорсткість становить 225 кН/м ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Каменьщикова Полина.

Ответ:

Решение:

по закону сохранения энергии:

mv^2 / 2 = kx^2 / 2

x = √m/k•v

x = √(3,6*10^4 кг/2,25*10^5 Н/м)*0.2 м/с = 0,8 м = 80 см