Допоможіть виконати задачу з фізики. Дитячий електромобіль, рухаючись із незмінною швидкістю, за

30с долає 60 м. Визначте силу тяги, яку розвиває двигун електромобіля, якщо він живиться від батареї акумуляторів, напруга на виході якої становить 12 В, середня сила струму в двигуні дорівнює 7 А, ККД двигуна – 60%.

Ответы на вопрос

Отвечает Неред Ольга.

Ответ:

Дано:

І= 7А

U=12В

L=60m

t-=30c

F-?

Объяснение:

0.6*12*7*30/60=0.6*12*7/2= 25.2

Відповідь: 25, 2Н