Дитячий електромобіль, рухаючись із незмінною швидкістю, за 30с долає 60 м. Визначте силу тяги, яку

розвиває двигун електромобіля, якщо він живиться від батареї акумуляторів, напруга на виході якої становить 12 В, середня сила струму в двигуні дорівнює 7 А, ККД двигуна – 60%.​

Ответы на вопрос

Отвечает Беляев Егорушка.

Ответ:

как-то так

Объяснение:

За формулою для електричної потужності можна визначити потужність, яку розвиває двигун електромобіля:

P = U * I * η,

де U - напруга на виході акумулятора, I - середня сила струму в двигуні, η - коефіцієнт корисної дії (ККД) двигуна.

Підставляємо відомі значення:

P = 12 В * 7 А * 0,6 = 50,4 Вт.

Так як електромобіль рухається зі сталою швидкістю, можемо визначити силу тяги за формулою:

F = P / v,

де v - швидкість руху електромобіля.

Підставляємо відомі значення:

F = 50,4 Вт / (60 м / 30 с) = 25,2 Н.

Отже, сила тяги, яку розвиває двигун електромобіля, дорівнює 25,2 Н.