СРОЧНО!!! Якщо візок тягнути із силою 4 Н, то його прискорення буде 0,3 м/с2. З якою силою

потрібно його тягнути в тому ж напрямку, щоб прискорення візка стало 1,2 м/с2? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Зиновина Ольга.

Ответ:

F=16H

Объяснение:

F=ma

4=0.3m

m = 4/0.3

x = 1.2m

x = 1.2*4/0.3=4*4=16 (H)