. Плечі важеля дорівнюють 0,05та 0,3 м. На більшеплече діє сила2000 мн. Яку силутреба докласти

доменшого плеча,щоб урівноважитиважіль? Напиши с "дано" пожалуйста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Панова Алёна.

Ответ: 12000мн

Объяснение:

Дано:

l1=0.05м

l2=0.3м

F2=2000мн

-------------------

F1-?

F1*l1=F2*l2

F1=F2*l2/l1=2000*0.3/0.05=12000мн