Яку кінетичну енергію має автомобіль масою 3т, що рухається зі швидкістю 90км/год?


Ответы на вопрос

Отвечает Кусь Ксюша.

Ответ:

m=3т=3000кг, v=90км/ч=25м/с, Ек=?

Ек=mv²/2= 3000*25²/2= 937500Дж≈ 0.94МДж

Объяснение: