50 баллов! Ответьте хоть на несколько, я ещё и лучший ответ отмечу... 1. Як залежить кінетична

енергія від маси тіла? 2. Два електропоїзди рухаються з однаковими відносно Землі швидкостями, але перший має шість, а другий — дев'ять таких самих вагонів. Який із них має більшу кінетичну енергію? 3. Яку кінетичну енергію має куля масою 5 г, що вилетіла з рушниці зі швидкістю 500 м/с? 4. Палю забивають пароповітряним молотом, маса ударної частини якого становить 1800 кг. Під час удару об верхній кінець палі виконується робота 27 кДж. На яку максимальну висоту піднімається перед цим ударна частина молота? 5. Чому спортсмен спочатку розбігається, а потім стрибає в довжину? 6. Яку енергію називають кінетичною?

Ответы на вопрос

Отвечает Ященко Даша.

Відповідь:

1)Чим більше швидкість,з якою тіло рухається, і маса тіла, тим більше його кінетична енергія.

2)вспомним формулу кинетической энергии  E_k=\frac{mv^2}{2}

как видим кинетическая энергия зависит как от скорости, так и от массы. значит поезд с девятью вагонами будет иметь большую кинетическую энергию. и автомобиль с большей скоростью обладает большей энергией.

3)E=m*V^2/2

E= 0.005*500*500/2 = 625

4)A=mgh

h= A/mg=27000Дж/1800*10=1.5м

5)для того чтобы в прыжке он летел по инерции и тем самым дальность прыжка его была большой

6) частина енергії фізичної системи, яку  має завдяки руху

Пояснення: