Обчисліть потенційну енергію пружини жорсткістю 2000 Н/м, яку стиснули на 3 см. 6 Дж 0,9 Дж 180

Дж 9000 Дж

Ответы на вопрос

Отвечает Лазарев Владислав.

Ответ:

Объяснение:

Eп = k·(Δx)² / 2

Eп = 2000·(0,03)²/2 = 0,9 Дж