Тіло вільно падає з висоти 60 м. На якій висоті кінетична енергія тіла буде у два рази більшою за

потенціальну?

Ответы на вопрос

Отвечает Рубан Елисей.

Ответ:

Згідно із законом збереження енергії m * g * H = Ek + Ep За умовою завдання Ep = Ek / 2 m * g * H = 2 * Ep + Ep m * g * H = 3 * Ep = 3 * m * g * hh = H / 3 = 60/3 = 20 м

Объяснение: