На тіло занурене у морську воду діє виштовхувальна сила 1,03 кН. Облисліть об'єм зануреного тіла. У

відповідь записати числове значення у одиницях Сі. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Дмитриева Анастасия.

Ответ:

V=0,1020408163 m^3

Объяснение:

FA=V*g*p

V=FA/g*p=1030/9,8*1030=0,1020408163 m^3

PS: другий знак після дорівнює в першій формулі це po - густина