Яка маса краплі води за температури 20°С ,що витікає з піпетки з діаметром отвору 1.2 мм. якщо

вважати що діаметр шийки краплі дорівнює діаметру отвору

Ответы на вопрос

Отвечает Терехова Катя.

Ответ:

нехай крапля має кулясту форму

тоді її об'єм - це V=πd²/4=3.14*0.12²/4=0.011304 cm³

m=p*V=1*0.011304=0.011304 г