При підготовці іграшкового пістолета до пострілу пружину з жорсткістю 800 Н/м стиснули на 5 см.

Якої швидкості набуде куля масою 20 г при пострілі у горизонтальному напрямку?

Ответы на вопрос

Отвечает Киреева Елизавета.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m=20г=0.02кг

k=800Н/м

x=5см=0.05см

Знайти:V-?

Розв'язання:

Еп=kxквадрат/2

Еп=800*0.5квадрат/2=1дж

Еп=Ек=1дж

Ек=mVквадрат/2

mVквадрат/2=1

Vквадрат=1*2/0.02=100м/с

V=10м/с

Відповідь:V=10м/с

Знак / замінюйте дробом.