. Написати рівняння реакцій, розставити індекси та коефіцієнти, якщо утворилась основа - дати їй

назву. І 1) Літій +вода 2) Карбон(ІV) оксид+ вода 3) Арсен (V) оксид+вода 4) Рубідій оксид + вода 5) Ферум(ІІІ) оксид+ вода 6) Барій + вода 7) Хлор (ІІІ) оксид+ вода 8) Кальцій оксид +вода 9) Селен (VІ) оксид+вода 10) Цинк(ІІ) оксид+ вода срочно даю 50 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Матасова Женя.

Объяснение:

Написати рівняння реакцій, розставити індекси та коефіцієнти, якщо утворилась основа - дати їй назву. І

1) Літій +вода

Li₂O + H₂O = 2LiOH гідроксид літію  

2) Карбон(ІV) оксид+ вода

CO₂ + H₂O = H₂CO₃

3) Арсен (V) оксид+вода

As₂O₅ + 3H₂O = 2H₃AsO₄

4) Рубідій оксид + вода

Rb₂O + H₂O = 2RbOH гідроксид рубідію  

5) Ферум(ІІІ) оксид+ вода

Fe₂O₃ + H₂O =\\\

6) Барій + вода

Ba + 2H₂O = Ba(OH)₂ + H₂ гідроксид барію  

7) Хлор (ІІІ) оксид+ вода

Cl₂O₃ + H₂O = \\

8) Кальцій оксид +вода

CaO + H₂O = Ca(OH)₂ гідроксид кальцію

9) Селен (VІ) оксид+вода

SeO₃ + H₂O = H₂SeO₄

10) Цинк(ІІ) оксид+ вода

ZnO + H2O = \\\

Отвечает Клименко Владимир.

Ответ:

2Li + 2H2O → 2LiOH + H2

Литий + Вода = Гидроксид Лития + Молекула Водорода

СО2 + Н2О → Н2СО3

Оксид Углерода(Iv) + Вода = Угольная Кислота

As2O5 + 3H2O → 2H3AsO4

Оксид Мышьяка(V) + Вода = Мышьяковая Кислота

Rb2O + H2O → 2RbOH

Оксид Рубидия + Вода = Гидроксид Рубидия

Fe2O3 + H2O≠ Fe2O3 - амфотерный оксид и с водой не реагирует.

Ba + 2H2O → Ba(OH)2 + H2

Барий + Вода = Гидроксид Бария + Молекула Водорода

Cl2O3 + H2O  →  2HClO2

CaO + H2O  →  Ca(OH)2

Оксид Кальция + Вода = Гидроксид кальция

SeO3 + H2O → H2SeO4

Триоксид Селена + Вода = Селеновая Кислота

ZnO+H2O≠

Объяснение: