Срочно даю 100балов!! Напишіть рівняння реакцій, у результаті яких утворюється алюміній карбід,

кальцій карбід, кальцій силіцид, магній силіцид, літій нітрид, барій нітрид, барій фосфід, калій фосфід, барій оксид, цинк оксид, купрум(ІІ) сульфід, цинк сульфід, ферум(ІІ) сульфід, літій хлорид, цинк бромід, барій йодид, гідроген сульфід, вода, гідроген хлорид, метан, амоніак, кальцій гідрид, калій гідрид, силіцій (ІV) карбід.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кутя Виктория.

Ответ:

Объяснение:

алюміній карбід 4Al + 3C = Al₄C₃,

кальцій карбід Ca + 2C = CaC₂,

кальцій силіцид 2Ca + Si = Ca₂Si,

магній силіцид 2Mg + Si = Mg₂Si,

літій нітрид 6Li + N₂ = 2Li₃N,

барій нітрид 3Ba + N₂ = Ba₃N₂,

барій фосфід 3Ba + 2P = Ba₃P₂,

калій фосфід 3K + P = K₃P,

барій оксид 2Ba + O₂ = 2BaO,

цинк оксид 2Zn + O₂ = 2ZnO,

купрум(ІІ) сульфід Cu + S = CuS,

цинк сульфід Zn + S = ZnS,

ферум(ІІ) сульфід Fe + S = FeS,

літій хлорид 2Li + Cl₂ = 2LiCl,

цинк бромід Zn + Br₂ = ZnBr₂,

барій йодид Ba + I₂ = BaI₂,

гідроген сульфід H₂ + S = H₂S,

вода 2H₂ + O₂ = 2H₂O,

гідроген хлорид H₂ + Cl₂ = 2HCl,

метан C + 2H₂ = CH₄,

амоніак N₂ + 3H₂ = 2NH₃,

кальцій гідрид Ca + H₂ = CaH₂,

калій гідрид 2K + H₂ = 2KH,

силіцій(ІV) карбід Si + C = SiC.