5. (високий рівень. Яка потенціальна енери 1я розтягнутої пружини, яким вона митягнуті на 8 см

Для утримання пружини ироттягнутому стані треба прикладати силу 120 Н​

Ответы на вопрос

Отвечает Шидловский Данил.

Ответ:

Дано:

x=8см- 0.08м

F=120H

E-?

K-?

F=k*x

K=F/x

K=120/0.08

K=1500

E=K*x2:2

E=1500*0.08/0.08/2

E =4.8Дж