Яка потенційна енергія розтягнутої пружини, якщо вона розтягнута на 4 см і для стягнення пружини в

розтягнутому стані треба прикладати силу 60 Н ? А: 0,8 Дж Б: 1 Дж В: 1,2 Дж Г: 1,4 Дж Будь ласка допоможіть.Дякую на перед!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(7 клас)

Ответы на вопрос

Отвечает Морская Виктория.

Ответ:

Дано:                       Решение:

F=60 H                      F=k*x - Закон Гука

x=4 см=0,04 м          k=F/x, k=60/0,04=1500 Н/м

Найти:                       E=k*x^2/2 - формула потенциальной энергии

k-?  E-?                       E=(1500*0,04*0,04)/2=1,2 Дж

                                 Ответ: E=1,2 Дж