Потужність автомобіля — 75 к. с. (1 к. с. = 0,735 кВт). Яку роботу може виконати цей двигун за 1

хв, якщо використовується лише 0,8 його повної потужності? ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА УМНЫЕ ЛЮДИ

Ответы на вопрос

Отвечает Беркут Иван.

Ответ:

2646 кДж

Объяснение:

N=55125 Вт     t=60 c     n=0.8   (80%)    A=?

===

КПД   n=Ап/Аз=A/(N*t)

A=n*N*t=0.8*55125*60=2645000 Дж

=============================