ККД котла 30% .Яку кількість тепла виділило пальне,якщо кімната отримала 120МДж тепла?


Ответы на вопрос

Отвечает Елеусизов Нурсат.

Ответ:

400 МДж

Объяснение:

n=0.3 (30%)    Qn=120*10^6 Дж    Qз=?

===

n=Qn/Qз

Qз=Qn/n=120*10^6/0.3=400*10^6 Дж

==============================