Напруга на клемах реостата становить 5 В, а сила струму в його обмотці 0,8A. Визначте:а) опір

обмотки реостата;б) споживану потужність;в) роботу, яку виконує електричний струм вобмотці реостата за 2 хв.​

Ответы на вопрос

Отвечает Бобровская Даша.

Ответ:

а) R=U/I; R=5/0,8=6,25 Ом

б) P=UI; P=5*0,8=4 Вт

в) A=Pt; A= 4*120=480 Дж